كدخبر: 73368 تاريخ : ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۱ نسخه چاپي ارسال به دوستان

تیراندازی مداح معروف به خاطر یک تصادف معمولی!

اورمیا آنلاین:فقط یک سئوال : این نوع رفتارها تا کی باید ادامه داشته باشد……

آقایانی که در سخنرانی مدعی هستند جریانی برای تضعیف مداحان در حرکت است خود قضاوت کنند …

سوءاستفاده علنی از سلاح گرم جرائم خاص خودش را دارد …

آیا اگر یک شهروند معمولی چنین اقدامی را انجام میداد باز بدنبال طرح دعاوی و مسیرهای آنچنانی و احضاریه و.. میشدیم قطعا جواب منفی است چون استفاده از سلاح گرم  و تیراندازی تبعات امنیتی و پلیسی خاص خودش را دارد و فوریت برخورد را می طلبد .حتی شخص بر فرض مجوز حمل سلاح هم داشته باشد در موقع اخذ مجوز تعهدات کتبی مبنی بر نحوه و شرایط و محدودیت های استفاده از سلاح اخذ میشود و استفاده غیر تعهد ، موجب اعمال قانون خاص می باشد.

بحث صرفا بر سر مداحی نیست هرچند همیشه علما  و رسانه ها تذکرات لازم  در عدم سوءاستفاده از منبر و اجتماعات و عدم بکارگیری حرفهای رکیک  و پرهیز از نگرش جناحی را داده اند و خود بحث مفصلی را می طلبد بلکه در حال حاضر موضوع  یک مداح و رایج شدن فرهنگ خودسری و مصون ماندن است .

در حادثه پیش آمده تصادف و مشاجره و درگیری لفظی یک بحث است و اینکه شخصی اسلحه کشیده و تیراندازی کرده حتی مجوز حمل سلاح هم داشته باشد بحث دیگریست .به عبارتی این رفتار نوعی توهم و قانون ستیزی و خود برتر بینی و اینکه ما ویژه هستیم را تداعی می کند که چنین رفتار فراتر از قانون را نه قانون و نه ملت برنمی تابند و مردم منتظر برخورد قانونی هستند لذا ضرورت ایجاب می نماید که در خصوص اتفاق حادث شده با فوریت اقدام مقتضی معمول گردد.

نتیجه  برخورد با این قضیه را متعاقبا  اطلاع رسانی خواهیم کرد…

مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو دراتوبان بابایی که یکی از آن‌ها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است.

مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو دراتوبان بابایی که یکی از آن‌ها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است.
 
 انتخاب نوشت: طبق اطلاعات رسیده به آینده، داستان ازاین قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا سیما در روزهای عزاداری، نوحه خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد.
عکس محمود کریمی
سرنشینان ۲۰۶ زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند، گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و ۵تیر به جلو و گلگیر ۲۰۶ شلیک می‌کنند. بعد از تیراندازی جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان ۲۰۶ به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند.
از سایتهای نزدیک به بعضی ها! انتشار تیراندازی مداح را توطئه صهیونیستی عنوان کرده و اضافه میکند که ارازل و اوباش به کریمی حمله کرده اند و در دفاع از خود که با خانواده بوده اند اقدام به تیراندازی نموده است !!
.

کلیک کنید/ چند سئوال مهم از مداح تیرانداز محمود کریمی


مطلب را در گوگل پلاس به اشتراک بزارید :

 • ناشناس :

  چرا اسم این آقای هفت تیر کش رو اعلام نمیکید؟مگه جرم این آقا محرز نیست؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 2

 • هموطن :

  ادم ..؟. که وقتی پشت تریبون فحش میده کسی کاریش نداره ادمای…؟. پشتش ان که که کسی جرات نداره اسمشم توخبرا بیاره اینا مملکت رو به..!!.کشوندن

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

 • ناشناس :

  همه میدونن این کیه لازم به مخفی کردن نیست بوی این قضیه در همه جای تهران پیچیده. پناه بر خدا از دست کسانی که سوئاستفاده می کنند وخودشون را بالاتر از همه می دونن. از اطلاع رسانی این سایت مچکریم

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

 • ناشناس :

  محمود.کریمی برا ما معلومه. آدمه..!

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

 • مجید :

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 3

 • ناشناس :

  فرهنگ ما ایرانی ها در حال پیشرفت و رو به جلو امثال این می خوان الگوی جوان ها باشند+++ فکر می کنند هر حرفی را باید از تریبون در اختیار به زبان آورد **************** صدا و سیما هم خوب از اینها استفاده می کنه

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 1

 • UrmiaOnline :

  سلام.آقای مجید با تشکر از توجه و تذکر شما.۱ – کسی را یارای شکستن قداست نیست ما هر انچه داریم از قداست و ارزشهاست ۲ – مداحی به معنای واقعی جلا دهنده روح وقلب و ارزشمنداست ۳ – ولی برای گرم کردن مجلس لازم نیست متوسل به هر حرفی در اجتماعات بشویم که اگر حرفی بدور از واقعیت در مداحی زده شود و یا سخنی بدور از شان مجلس اهل بیت (ع)به زبان جاری شود اگر برای تعدادی جاذبه داشته باشد برای جوانان دافعه ایجاد می کند که این تذکرات را بارها بزرگان وعلمای عالیقدر داده اند ۴ – کسانی که سوءاستفاده می کنند را در جای دیگر دنبال فرمایید۵ -امروز بیش از هر زمان دیگر به اتحاد نیاز است ولی اتحاد به منزله چشم پوشی نیست ۶ -چرا برخی از چهره ها که ارزشها را با هر حرفه و حرفی و اقدامی زیر سئوال می برند جز مسائل خانه منظور می فرمایید .مردم ایران انسانهای بصیر و آگاهی هستند و در طول ۳۴ سال با تمام فراز و نشیب ها همراه بوده و هستند و محرم و نامحرم خانه را به خوبی تشخیص میدهند ۷ – اگر در انتشار هر خبری نقصان و اشکالی بوده باشد قطعا در خبرهای بعدی اطلاع رسانی میشود.
  لازم به توضیح است که تمامی اخبار جنبه منفی و مثبت دارد بستگی به مطالعه کننده دارد
  در نهایت بذل توجه و دلسوزی شما ارزشمند است. موفق باشید
  urmiaonline.com

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

 • UrmiaOnline :

  اعلام شد
  محمود کریمی

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0


+ 2 = 5

آخرين خبر ها